חוג כתיבה מקוון לילדי ונוער אמיצים

14

1.0

שעות

מפגשים

18:30-19:30

ימי פעילות: על פי הרשמה

שלחו לזהר הודעה!

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר הודעה

ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב

מילים מדברות על הדף

חוג כתיבה לילדי ונוער אמיצים מגיל 10 עד 20 מכל הארץ באמצעות האינטרנט.

 

תוכנית כתיבה מקוונת לילדים ולנוער על פי רמות שונות, גם לחסרי כל נסיון בכתיבה. התוכנית יוצאת מתוך הכרת הכח שבקבוצה והכח במילים לחשוף את הרוח, העוצמה, השמחה והאהבה בלב שלנו למרות השבר והחוסר העצום שמתוכו אנו באים. התוכנית יוצרת מסגרת פעילות ייחודית מקוונת לילדים ונוער ככלי טיפולי אלטרנטיבי. הנחיה על ידי ביבליותרפיסטים מנוסים בעבודה עם ילדים, נוער ומבוגרים.

במסע ההתבגרות של כל אחד מאיתנו אנו מחפשים את הקול אותו אנו יכולים להשמיע בעולם. לעיתים קל לנו יותר להשמיע אותו דווקא באמצעות הכתיבה בתוך קבוצה אוהדת של אנשים 'כמוני'.

בכתיבה אנו יכולים להפליג אל מחוזות דימיוניים, לכתוב שירים, לנאום, לכתוב יומן, סיפורים קצרים, ארוכים ועוד...

כמו בדיבור בעל פה, גם בכתיבה לכל אחד יש את ה"דיבור" המיוחד שלו, את הקול שלו. 

בסדנת כתיבה אנחנו מתנסים בתרגילי כתיבה חדשים, להציג שירים וסיפורים שאנחנו אוהבים ושנותנים לנו השראה. שירה, סיפורת, ספוקן וורדס, כתיבת יומן, כתיבת רצף עם מוזיקה, דרמה, דמויות, מונולוגים, דיאלוגים, עלילה, אלו רק חלק מהאפשרויות הפתוחות לכל אחד מאיתנו להכיר את עצמו מחדש.

החוגים פתוחים ללא עלות לילדי ונוער אמיצים בגילאי 20-10 בחלוקה לפי רמות, כיתות ה-ח, ט-יא, בוגרים. יש להירשם לאמיצים כאן ואם אתם כבר חברי אמיצים, אפשר להירשם לחוג כתיבה מקוונת כאן. או תשאירו הודעה בטופס כאן משמאל ונחזור אליכם.

מחכים לכם,

זהר, איל וצוות אמיצים - kids@amitsim.org

  

1/1