חוג אילוף כלבים מקוון לילדי אמיצים

10

1.0

מפגשים

שעות

17:30-18:30

ימי פעילות: יפורסם בהמשך

שלחו לתומר הודעה!

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים

ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב.

חוג ראשון מסוגו לחינוך כלבים באמצעות האינטרנט.

מסתכלים על התמונות למטה וחושבים 'איזה ממוש!'? רואים כלבלב נובח ומרגישים צורך לחבק ולאהוב אותו? אמרו לכם שהשם כלב מגיע מצמד המילים 'כולו לב' ואתם מנידים בראש? רוצים ללמוד את שפת הכלבים?

 

אם יש לכם כלב צעיר בבית או שאתם חושבים להביא הביתה גור, זה הזמן להכיר את שפת הכלבים, את סודות האילוף והגידול הטובים ביותר.

 

תומר המאלף כתב עבורנו מערכי שיעור מיוחדים לאינטרנט ואנחנו מנסים את החוג הזה כאן לראשונה בארץ ובעולם! מעולם לא ניסו להעביר שיעורי גידול כלבים באינטרנט, אנחנו הראשונים! כל מה שצריך זה כלב צעיר, חדר שקט לשניכם שעה בשבוע, מחשב נייח או נייד עם מיקרופון ומצלמה והרבה התמדה.

אם אתם ילדים רציניים ומעוניינים לקחת את הניסוי ברצינות. החוג של תומר ללא עלות ותוכלו להתקבל אחרי ראיון טלפוני קצר שבו תומר יקבע אם אתם יכולים להתאים לחוג אינטרנטי, אם יש לכם רצון כנה להיות מחוייבים לגידול וחינוך כלבכם. אם כן, תקבלו אישור להצטרף לניסוי הראשון בעולם לשיעורי חינוך כלבים באינטרנט.

אם אתם חושבים שאתם מתאימים, אנא שלחו לנו הודעה כאן משמאל ואנחנו נחזור אליכם. רשמו את שם ההורה, מייל וטלפון של ההורה, ובגוף ההודעה תוסיפו את שם הילד, שם הכלב, גיל הילד וגיל הכלב.

להתראות בקרוב,

זהר, תומר,

וצוות ילדי אמיצים

1/1
עמותת אמיצים מרכז לאלמנים ואלמנות צעירים